Uvažujete nad tým ako zariadiť detskú izbuM

Neviete ako zariadiť detskú izbu pre Vaše dieťa? Čakáte na prírastok do rodiny a uvažujete nad tým ako bezpečne mu zariadiť jeho izbičku? Skúste nájsť inšpiráciu práve v tomto článku.

Ako zariadiť detskú izbu

Medzi jednu z najzaujímavejších a najkreatívnejších častí zariaďovania Vášho nového bytu určite môžeme zaradiť izbu Vášho dieťaťa. Aj napriek tomu, že sa nám práve táto činnosť nemusí zdať náročná, možno zostaneme prekvapení ale vyhovieť dieťaťu, a to aj vlastnému je vo veľa prípadoch umenie. Preto naša dilema a hľadanie odpovede na otázku ako zariadiť detskú izbu je určite na mieste a je rozumné sa nechať inšpirovať a poradiť sa s odborníkmi, ktorí vedia ako na každé dieťa. Vedia ako mu vytvoriť vlastný priestor na sebarealizáciu a ako ho ohúriť. Každé dieťa je totiž iné a môže sa v rovnakom priestore cítiť menej príjemne ako to druhé. Tvrdenie, že dieťaťu nevyhoviete ale dnes už nie je až také pravdivé, ak ale neveríte, že to zvládnete tak otázku, ako zariadiť detskú izbu práve pre charakter Vášho dieťaťa, nechajte zodpovedať odborníkom.

Izba pre bábätko

Neviete ako zariadiť detskú izbu pre bábätko? Zo začiatku je samozrejmosťou, že by bábätko malo zdieľať izbu s rodičmi, no keď je už väčšie a Vy sa rozhodnete, že už nastal čas na samostatnosť, môžete mu vytvoriť vlastnú izbičku. No nezabudnite na niekoľko rád, ktoré sú pri tom ako zariadiť detskú izbu pre malé dieťatko rozhodujúce.

Ako prvú si dva razy podčiarknite bezpečnosť, ktorá je viac než rozhodujúca. Každá časť nábytku, ktorý umiestnite do detskej izby Vášho bábätka musí byť zdravotne nezávadná, a to dobre ošetrená náterom, ktorý je pre dieťa neškodný a aj v prípade, že dieťatko oblizuje alebo ohrýza nábytok nič sa mu nestane. Na postieľke musia byť priečky v primeranej vzdialenosti, odporúča sa medzi 4 - 7 cm nie viac ani menej. Veľmi dôležitý je taktiež výber matrac, ktorý sa odporúča skôr z tvrdšieho materiálu, ktorým zabezpečíme stabilitu chrbtice Vášho dieťaťa a obmedzíte jej pokrivenie. Ako zariadiť detskú izbu pre bábätko je veľmi dôležité rozhodnutie, tak určite investujte do kvality materiálov, z ktorého je nábytok vyrobený.

Taktiež dbajte na to, aby všetky nebezpečné predmety ako sú káble, zásuvky, ostré predmety a pod. boli dostatočne opatrené a najlepšie skryté pre Vašim dieťaťom. Nezabúdajte, že bezpečnosť Vášho dieťaťa vždy bola a bude prvoradá!

Izba pre Vaše staršie dieťa?

V dnešných obchodoch s nábytkom už nájdeme krásne vystavené interiéry detských izieb. Týmito dizajnérskymi typmi ako zariadiť detskú izbu sa nám snažia odborníci poradiť ako zariadiť detskú izbu, ako rozložiť nábytok, aké farby zvoliť a aký nábytok je aktuálne trendový a my tým pádom ľahšie nájdeme inšpiráciu. Preto sa tým neváhajme inšpirovať a vyberme si kvalitnú predajňu s odborným personálom, ktorý má pre nás pripravené buď vizuálne alebo priamo v predajni vystavené typy ako zariadiť detskú izbu.

A čo správna podlaha do detskej izby?

Výber podlahy určite nepodceňujte a pri výbere sa zamerajte na nešmykľavú a kvalitnú podlahu najlepšie z pravého dreva. Pri uprednostnení podlahy pred kobercom sa vyhnete hromadeniu mnohých alergénov a Vaše dieťa bude bývať v čistejšom prostredí. Určite ale obohaťte podlahu o malý koberček, ktorý sa ľahko udržiava a pri jeho údržbe ho môžete kedykoľvek vyprať v práčke.

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien