Doprajte si vôňu jesene a zimy vo vašom byte

S jesenným a zimným časom je spojené množstvo nádherných vôní. Mnoho z nich nám evokuje blížiace sa Vianoce, ktoré sú pre mnohých z nás tým najkrajším časom v roku. Ak si chceme navodiť príjemnú atmosféru tohto obdobia, je skvelým nápadom zaobstarať si vonnú sviečku.

Aké vône sú v období jesene a zimy ideálne? Výborne sa hodí napríklad vanilka, škorica, citrusy, šípky, jablká, vôňa ihličia a ďalšie. Množstvo firiem ponúka nakombinované vône pre jeseň a zimu, v ktorých nájdete v harmonickom pomere niektoré z vyššie spomenutých. No ak milujete iba určitý druh vône, ani to nie je problém. Dôležité je, aby Vám aróma sviečky navodzovala príjemné pocity a uvoľnenie. 

Kam umiestniť vonnú sviečku? Ak ste si už vybrali ideálnu vôňu, určite teraz rozmýšľate nad tým, kam ju umiestniť. Najskôr je potrebné zvoliť správnu miestnosť. Zrejme najvýhodnejšou sa zdá byť obývačka, pretože je to miesto, kde väčšinou chceme relaxovať. Veľmi vhodná nie je kuchyňa. Tam môže vonná sviečka prekryť najrôznejšie pachy, či už príjemné alebo nepríjemné. Niekomu môže vadiť silná aróma sviečky pri jedle. Preto by sme kuchyňu a jedáleň vylúčili. Tiež je možné umiestniť sviečku do spálne, keď si chcete dopriať príjemnú atmosféru pred spánkom. Je ale nutné myslieť na to, že sviečku musíte pred spánkom zhasnúť, pretože horiaca sviečka, ktorá nie je pod kontrolou, nie je práve ideálna. 

Čo sa týka bezpečnosti, najlepšie je kupovať sviečky v skle. Nielenže výborne vyzerajú, ale sklo neprepustí toľko tepla do okolia sviečky. Samozrejme, je dôležité umiestniť ju ďaleko od záclon, závesov a iných horľavých materiálov. A dôležité je stále pamätať na to, aby ste ju nechali zapálenú len vtedy, ak ju máte na dohľad. 

Vonné sviečky sú ale každopádne skvelým a príjemným doplnkom. Neváhajte si zaobstarať vône jesene a zimy aj do vášho bytu.

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien