Kam s práčkou, sušičkou a s vypranou bielizňou?

Bojujete vo svojom byte cez chladné ročné obdobie so sušením bielizne? Uvítali by ste nejakú radu, ktorá by uľahčila všetky pracie úkony? Pranie bude koníčkom.

Ako náhle príde zima, tak vo svete gazdiniek nastáva kopec problémov s bežnými prácami ako je trebárs pranie. O pranie by ani tak nešlo, keby mokrú bielizeň nebolo treba niekam zavesiť. Skúste ju zavesiť von, keď vonku mrzne. Z nohavíc, košieľ i tričiek sa stanú cencúle, ktoré po zvesení zo šnúry budete musieť najskôr rozmraziť.

Sušenie bielizne vo vnútri bytu alebo domu nie je moc príjemné, pretože vlhkosť spôsobuje plesne a celkom mokrá bielizeň , keď práčka nevykrúca tak ako by mala, začne kvapkať na podlahu.

Aby ste týmto peripetiám predchádzali, tak rozhodne nevešajte bielizeň do miestnosti, v ktorej nie sú okná ako trebárs kúpeľňa. Miestnosť pre sušenie by mala byť dobre vetrateľná a zároveň s vykurovaním. Je jasné, že v malom byte sa moc zázrakov urobiť nedá, ale bielizeň sa sušiť musí.

Každá gazdinka miluje sušenie bielizne v lete.  Leto je pre vypranú bielizeň najlepší priateľ. Nie je nad ten úžasný pohľad, keď si s bielizňou sušiacou sa vonku pohráva vietor a slnečné lúče a záhradou vanie príjemná vôňa aviváže. Úplne ideálne riešenie.

K tomu, aby ste bielizeň mohli na záhrade zavesiť, však potrebujete nejaké praktické a estetické riešenie. Tradičným riešením skoro na každej záhrade sú na pevno postavené stĺpiky a medzi ne natiahnuté šnúry. Sú však aj iné možnosti. Napríklad sušiak určený priamo na záhradu, ktorý jednoducho rozložíte a po zložení bielizne zase zložíte a uschováte, takže nezaberá na záhrade zbytočne miesto. Takých skladacích záhradných sušiakov je viacero druhov a veľkostí, stačí si vybrať ten svoj ideálny.

Počíta sa však aj s tým, že nie každý má k dispozícii záhradu a na sušenie vonku musí stačiť i balkón. Tu sa rovnako ponúka klasické riešenie, a síce niekoľko šnúr natiahnutých nastálo od steny ku stene. Aby ste však balkón mohli ďalej využívať, tak sú ideálnymi vychytávkami nástenné sušiaky, rozkladacie sušiaky, vysúvacie sušiaky, ktoré sa nechajú po využití opäť zatiahnuť, zložiť a nezaberajú miesto.

Pokiaľ máte problém so sušením bielizne tak alebo tak, tak je najlepším riešením zaopatriť si sušičku alebo práčku so sušičkou. Že sa vám do kúpeľne nevojde a museli by ste oželieť kúpeľňový nábytok?

Najčastejším riešením v takých prípadoch je umiestenie v kuchyni. Šikovne riešený nábytok dokáže práčku i sušičku skryť a nikto nepozná, že sa práve v tejto miestnosti nachádza. Pokiaľ vám kuchyňa nevyhovuje, tak môžete pre ne využiť miesto v komorách, predsieňach alebo v pivničných priestoroch. 

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien