Ako vybrať nábytok do záhrady

Neviete aký nábytok do záhrady zvoliť? Hľadáte inšpiráciu, prípadne potrebujete poradiť z akého materiálu je najvhodnejší? Odpoveď nájdete v tomto článku.

Nábytok do záhrady

Aktuálne sa nám predkladá mnoho možností ako si spríjemniť pobyt na záhrade. Môžeme si vybrať z rôznych druhov nábytku do záhrady, preto nečakajme a zadovážme si nábytok do záhrady podľa našich predstáv už dnes!

Pomaly si ešte neroztopí sneh a obchody s nábytkom už ponúkajú širokú škálu nábytku do záhrady. Dnes je nábytok do záhrady v rôznych prevedeniach, materiáloch ale samozrejme rozhoduje náš vkus a finančné prostriedky. Zariaďte si teda Vašu záhradnú "obývačku" len a len podľa Vašich požiadaviek.

Neviete čo všetko zvážiť pri správnom výbere nábytku do záhrady? Pozrime sa teda na to krok po kroku.

Správny materiál za rozumnú cenu

V prvom rade sa zamerajte na vhodný výber materiálu a tiež zvážte či je aj cena k tomu adekvátna. Nezabúdajte na to, že ak siahnete po nábytku do záhrady, ktorý je vyrábaný z prírodných materiálov ako je drevo alebo taktiež po kovovom nábytku, musíte dbať na to, že ten nábytok na zimu musí aj niekde prezimovať. Rozmery nábytku musia byť také, aby sa vošli do priestoru na prezimovanie, preto na to myslite už vopred, aby ste si to pred zimou neskomplikovali.

Drevený nábytok

Materiál je rozhodujúci ale nezabúdajte na to, že v prípade výberu nábytku do záhrady z prírodného dreva, nesmiete sa nechať oklamať cenou. Medzi najdrahšie drevo patrí práve to naše z tuzemských drevín ale taktiež aj z tých exotických. Nezabúdajte na to, že investícia do nábytku do záhrady z dreva je v prípade dobrého zaobchádzania a ošetrovania dreva niekedy celoživotná investícia. Drevo je veľmi vďačný materiál a keď sa rozhodneme do neho investovať určite to nikdy neoľutujeme lebo vydrží veľmi dlho a tá investícia sa nám niekoľkokrát vráti.

Ratanový nábytok

Medzi ďalší a za posledné roky veľmi obľúbený nábytok do záhrady môžeme považovať nábytok z ratanu. Ratanový nábytok je vhodný nie len do exteriéru ale tiež do interiéru, napríklad do zimných záhrad a podobne. Ratan nie je náročný na údržbu, je ľahký a taktiež cenovo veľmi dostupný.

Kovový nábytok

Výhodami veľmi podobný ratanovému nábytku je kovový nábytok. Kovový nábytok je jednoduchý na údržbu, ľahko prenosný.

Plastový nábytok

Jednou z posledných variant nábytku do záhrady je plastový nábytok, ktorý je cenovo najdostupnejší, ale jeho životnosť je nižšia ako u predošlých typoch nábytku. Samozrejme už v dnešnej dobe aj plastový záhradný nábytok je veľmi kvalitný a jeho životnosť je dlhšia ako kedysi.

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien