Nábytok z dreva je vždy in

Nie je nič dokonalejšie ako ozajstný nábytok z dreva. Pozrite sa na výhody, ktoré nám vlastnenie nábytku z dreva so sebou prináša. Niektoré z nich ste si možno ani len neuvedomili.

Nábytok z dreva

Nábytok z dreva sa svojím vzhľadom a dychom čistej prírody stáva neodmysliteľným doplnkom našich domácností. Dnes máte možnosť výberu medzi rôznymi druhmi nábytku z rôznych materiálov, no prevažná väčšina ľudí aj napriek všetkým možnostiam, ktoré sa im ponúkajú si vyberie práve nábytok z dreva.

Prečo práve nábytok z dreva

Niektorí ľudia volia drevený nábytok zo zvyku, iní k nemu majú vybudovanú silnú citovú väzbu a tí ostatní sú presvedčení, že práve drevo nás aspoň trochu spája s prírodou. Pozrime sa teda na pár výhod, ktoré nám nábytok z dreva ponúka.

Nadčasovosť

Nábytok z dreva nikdy nevyjde z módy a jeho prírodný a krásny vzhľad sa vždy bude tešiť obdivu nás všetkých. Výrobcovia nábytku z dreva, sa predbiehajú v možnostiach jeho prevedenia. Dnes už každý z nás si v predajni s nábytkom príde na svoje.

Jeho vôňa

Určite ste to zažili, vôňa dreva je nenapodobniteľná. Práve nábytkom z dreva si do svojho domova prinesieme kúsok prírody a čistoty. Čo je na tej vôni skvelé, je práve to, že drevo dokáže voňať veľmi dlho:)

Kvalita za "nízku" cenu

Nikdy nezabúdajte na to, že investícia do nábytku z dreva sa Vám niekoľkokrát vráti a v konečnom dôsledku ušetríte stovky alebo možno aj tisíce eur. Nábytok z dreva je typický svojou kvalitou, pomaly sa opotrebúva a ešte k tomu všetkému nikdy nevyjde z módy. Preto pri výbere nábytku nezanevrite na drevo a nesnažte sa ho nahradiť napodobeninami lebo skôr či neskôr to oľutujete. Pri správnom zaobchádzaní Vám nábytok z dreva bude robiť radosť aj niekoľko desiatok rokov.

Nenahraditeľnosť

Rôzne laminátové prevedenia sa snažili nahradiť nábytok z dreva. No narazili na jeden zásadný problém, a to ten, že drevo je nenahraditeľné. Drevo nikdy nezomrie! Pri drevenom nábytku, a to najmä pri nábytku z masívu, môžeme vidieť ako žije, stále pracuje, mení farby a to mu pridáva na kráse.

Nábytok z dreva a naše zdravie

Na záver to najdôležitejšie. Pri výbere nábytku z dreva sami seba ušetríme mnohých zdravotných ťažkostí. Vo všeobecnosti vieme, že prírodné drevo je zdravé, neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do ovzdušia, čo sa ale nedá povedať o jeho napodobenine, a to nábytku z drevotriesky. Dnes je to už zriedkavé ale kedysi nábytok z drevotriesky vylučoval do ovzdušia formaldehydové výpary, ktoré zaraďujeme medzi karcinogénne látky.

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien