Predsavzatie o zmene interiéru? Smelo do toho!

Nový rok je symbolom nového začiatku a každý dúfa, že prinesie niečo lepšie než ten rok minulý. Preto si dávame rôzne predsavzatia, pre ktoré máme v tú chvíľu dosť odvahy. Často to bývajú aj veci, ktoré je skutočne ťažké naplniť. Pokiaľ ste si ale predsavzali, že vylepšíte Váš byt, tak na tom nič zložité nie je. Máme pre Vás niekoľko tipov, ako na to.

 

Zbavte sa lapačov prachu

Hoci vám možno predvianočné upratovanie pomohlo zbaviť sa množstva nepotrebných vecí, s vianočnou výzdobou prišlo zase mnoho možno tematických, ale nepotrebných vecí. Je na čase ich znovu odložiť do krabice. Ak ste ako pozornosť dostali od známych najrôznejšie sviečky, dekoračné poháriky alebo figúrky, zbavte sa ich. Keď Vám je niečo ľúto vyhodiť, schovajte si to do krabice alebo to darujte niekomu, kto z toho bude mať radosť. Také lapače prachu ale väčšinou vyzerajú dosť gýčovito a je s nimi množstvo práce.

 

Naplánujte si, ako budú zmeny vyzerať

Mať predstavu je veľmi dôležité. Ešte dôležitejšie ale je, dať tomu presnú podobu. Skôr, než začnete so zmenami, všetko si poriadne premyslite a zmerajte si, či sa nábytok zmestí tam, kam ho chcete, nech máte dostatok času vymyslieť inú variantu a neprekladáte s gauč sem-tam.

 

Najjednoduchšia zmena? Maľovanie!

Ak chcete Váš interiér oživiť, potom najjednoduchším spôsobom, ako to urobiť, je vymaľovať inou farbou. Nemusíte mať farebné všetky steny, ale napríklad len jednu namaľovanú výraznou farbou (vždy by to mala byť tá svetlejšia stena) a ostatné nechajte biele. Pokiaľ sa nechcete vrhať práve na maľovanie, zaobstarajte si nejakú peknú tapetu. Ideálne je potom farbu steny zladiť s novým kobercom, aby izba pôsobila ucelene.

 

Vsaďte na doplnky

Správnou voľbou je tiež zaobstaranie správnych doplnkov. Môže ísť napríklad o vankúšiky na gauč, nový obraz, netradičný taburet, farebné závesy a mnoho ďalších vecí.

K oživeniu interiéru nie je treba príliš mnoho námahy ani peňazí. Stačí si to dobre premyslieť a zamerať sa na maličkosti. Tak smelo do toho!

 

 

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien