Príprava na Veľkú noc

Hľadáte inšpiráciu a originalitu pre jarnú a Veľkonočnú výzdobu? Chcete privítať jar ako sa patrí a užiť si dni plné slniečka? Každá rada a inšpirácia sa hodí.

Príchod jari a Veľkonočných sviatkov spolu úzko súvisia. V oboch prípadoch ide o radosť zo slniečka, prvých čerstvých kvetín a hlavne zo sviežej a pestrej výzdoby. 

V tomto smere hľadá inšpiráciu veľa žien, aby zútulnili svoje bývanie a zároveň privítali sviatky jari ako sa patrí. Takže po jarnom upratovaní nastáva potešujúca a osviežujúca jarná výzdoba

Po dlhej zime už každý privoláva jar všetkými možnými spôsobmi. Od generálneho upratovania, až po prácu na záhradke. A jar pozerá i zo všetkých okien. K tomu prispievajú kvetiny a zaujímavé jarné dekorácie. 

 

Ako teda na jarnú výzdobu a čo práve teraz letí? 

 

  • V prvom rade to chce priestor oživiť niečím naozaj živým. Buď teda nádhernými živými narcismi, tulipánmi alebo niečím originálnym. Tým môže byť napríklad živá vetvička z jablone, prípadne i čerešne, ktorá už má zárodky kvetov. Stačí dať do vázy s vodou a na Veľkú noc môžete mať nádherne vyzdobený a rozkvitnutý stôl alebo okno. 

 

  • Tak ako k Vianociam, tak i k Veľkej noci patrí charakteristický veniec, ktorý si môžete vyrobiť priamo na dvere nebo na stôl. Zatiaľ,  čo ten Vianočný je z vetví ihličnanov, ten Veľkonočný naopak z vetvičiek takých stromov ako lieska, breza alebo vŕba. Ako náhle máte základ z prútikov, tak už môžete kruh vyzdobiť podľa vlastnej fantázie. Môžete pridať čerstvé kvetiny, rôzne dekorácie ako farebné škrupiny, postavičky, stuhy, čokoľvek,  čo vás napadne a súvisí s jarou. 

 

  • Veľmi obľúbenou jarnou dekoráciou sú prútené košíčky, ktorých obsahom sú čerstvé kvetinky vypestované z cibuľovin. Nádherne oživia okná, predsiene, verandy i terasy a jarou doslova prekypujú. 

 

  • Symbolom jari sú hlavne prútia, ktoré sú vhodné ako do moderného prostredia, tak i na chaty a chalupy, v ktorých to vonia históriou. Charakteristická vôňa prútia pripomína jar a do obydlí dostáva nového a sviežeho ducha. V kombinácii s farbami ako zelená, žltá, či dokonca ružová, rozjasní každý priestor.

 

Nech už je to výzdoba alebo kvetiny, tak jar poznáte podľa toho, že je všade zeleň a živo.

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien