Taburety – pekný doplnok aj pohodlný nábytok

Využitie taburetu je skutočne rôznorodé. Pre väčšinu z nás slúži ako podnožka či stolička. Obzvlášť deti si ho často obľúbia aj ako sedadlo. Skrátka a dobre by taký taburet nemal chýbať v žiadnej obývačke. Ako ale vybrať ten správny?

Existuje skutočne veľa druhov taburetov. Väčšinou si kupujeme taký, aby sa hodil k sedacej súprave. Často sa dá kúpiť aj ako jej súčasť. Tým perfektne splynie s celkovým vzhľadom obývačky. Je možné z taburetu urobiť aj extravagantný doplnok. V dnešnej dobe je na výber z najrôznejších farieb a tvarov. Môžete tak celú obývačku týmto malým kúskom nábytku oživiť. Rozhodne sa farieb nebojte.

Veľmi obľúbené sú taburety s úložným priestorom. Do nich môžete schovať takmer čokoľvek. Od zloženej deky, ktorú vytiahnete pri večernom sledovaní televízie, cez detské hračky, až po fľašu výtečnej pálenky, ktorá tak bude stále po ruke.

 

Starajte sa o taburet s láskou

Tak ako o každý nábytok, aj o taburety je potrebné náležite sa starať. Taburety je samozrejme možné zakúpiť v rôznom čalúnení. Niekto si potrpí na kožu všetkých farieb, či už prírodnú, alebo syntetickú, niekto má radšej textilný poťah. Koža ma tú výhodu, že v prípade nečistôt je možné ju jednoducho pretrieť. Pri textile väčšinou musíme použiť trochu vody a náležitý čistiaci prostriedok. Potom sú tu ale ešte ďalšie varianty, ktoré majú veľmi jednoduchú údržbu. Veľmi pekne vyzerajú najrôznejšie poťahy na taburety. Vďaka nim môžete striedať farbu taburetu podľa nálady. A v prípade potreby poťah jednoducho hodíte do práčky. Také poťahy sa dajú zakúpiť, ale s trochou šikovnosti si ich zvládnete aj ušiť, upliesť či uháčkovať.

Ak máte radi nevšednosť, potom si okrem klasických taburetov môžete kúpiť napríklad malé sedacie vaky, či už plnené vzduchom, alebo guličkami. Sú skutočne pohodlné a v interiéri vyzerajú naozaj zaujímavo.

Ak vo Vašej obývačke ešte taburet chýba, potom si ho neváhajte kúpiť. Umiestnite ho k sedacej súprave a uvidíte, že sa oňho nakoniec členovia domácnosti pobijú.

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien