Trendy v bývaní

Chcete aby aj Váš domov bol trendy? Tak sledujte trendy v bývaní a neváhajte sa nimi inšpirovať!

Trendy v bývaní

Rok 2014 je plný rôznych trendov v bývaní no čo je najhlavnejšie, že sa pomaly ale isto vraciame do starých čias. Medzi trendy v bývaní sa totiž dostáva nábytok a zariadenie našich starých mám.

Nábytok našich predkov

Myslíte si, že starý ošarpaný nábytok nemôže byť atraktívny? Ak áno tak sa s veľkou pravdepodobnosťou mýlite lebo starý nábytok našich predkov patrí medzi trendy v bývaní. Taktiež veľkým hitom sú aj staré prvky v domácnosti, ktoré nájdeme v rôznych starožitníctvach či už sú to staré, historické obrazy alebo kukučkové hodiny. Preto neváhajte a dajte týmto prvkom zelenú aj vo Vašom domove a určite to neoľutujete a všetkým návštevníkom Vašej domácnosti doslova padne sánka!

Domáce dreviny

Medzi trendy v bývaní patrí určite nábytok z domácich drevín, ktorý je nie len trendom u nás ale v rámci celej Európy, ktorá sa rozhodla podporiť práve využitie domácich drevín na tvorbu rôzneho nábytku nie len do interiéru ale taktiež do exteriéru, ktorý si taktiež vyžaduje našu pozornosť. V prítomnosti dreva sa všetci cítime príjemnejšie, jeho vôňa a prírodný vzhľad v nás vzbudzuje teplo domova, skvelú pohodu a radosť zo života. Ako taký bonus nábytok z dreva je naviac zdravotne nezávadný a s istotou môžeme povedať, že je jednotkou medzi trendmi v bývaní.

Aktuálne existuje mnoho výrobcov, ktorí sa zaoberajú výrobou nábytku z prírodných materiálov, je už len na Vás koho si vyberiete. Pri výbere sa nenechajte oklamať a podrobne si overte pôvod dreva, jeho kvalitu a taktiež či kupujete daný nábytok za rozumnú a adekvátnu sumu.

Mestský alebo vidiecky štýl?

Pre trendy v bývaní pre rok 2014 je určite správnou odpoveďou práve vidiecky štýl, ktorý je aktuálne na výslní. Dominantou vidieckeho štýlu bývania je určite masívny nábytok, prútený nábytok a celý interiér by mal byť obohatený o prvky z ľudovej kultúry cieleného regiónu. Tá istá zásada platí aj pri výbere záhradného nábytku!

Jednoducho je to (v) nature ...

Jedným slovom pre trendy v bývaní pre rok 2014 je dominantou príroda. Čím ďalej viac a viac z nás túži po tom vrátiť sa na chvíľu do čias našich predkov, kedy najväčším a nevyčerpateľným zdrojom všetkého bola práve príroda. Asi je to prirodzené a tento hlas sa čas od času ozve v každom z nás.

Skúsme teda aspoň minimálne si priniesť každý z nás kúsok prírody (nech je v akejkoľvek podobe) do svojho domova a tak vzdajme hold našim predkom a buďme jednoducho „nature“ aj my!

Nenechajte si ujsť žiadnu výhodnú akciu

Zaregistrujte sa k bezplatnému zasielaniu noviniek a akcií z nášho obchodu priamo na váš email.

Dovoz zadarmo

Nábytok od 800 EUR
privezieme zadarmo

Výnos

Nábytok vám vynesieme
až do bytu

S nami ušetríte

Akčná ponuka
nábytku

Nízké ceny

Garancia trvale
nízkych cien