Kuchynské linky

Lacné a elegantné kuchynské linky!

Dajte vyniknúť svojim kulinárskym schopnostiam. Kompletné kuchynské linky a kuchynské zostavy za zvýhodnené ceny s prehľadným usporiadaním jednotlivých skriniek pre pohodlné varenie. Vyberajte kuchynské linky z najrôznejších materiálov a farieb. Vďaka novej kuchyni od nás sa tak stanú chvíle strávené varením príjemným zážitkom. Veríme, že si z nášho sortimentu kuchynských liniek určite vyberiete.

Kuchyňa je miestom kde trávime najviac svojho času. Je to miesto kde sa stretáva celá vaša rodina, preto by sme jej mali venovať pri jej výbere najviac času. Kuchynské linky tvoria priestor vašich kuchýň niekoľko rokov. Ich design, prevedenie ovplyvní vaše vnímanie celého priestoru. Kuchynské linky sú dominantou bytu alebo domu. Kuchynský nábytok už dnes nemusí byť v celku, ale dá sa prekrásne prispôsobiť dispozičným možnostiam vašich kuchýň. Nesmierne dôležité je ich ergonomické prevedenie. Veď isto si hovoríte, kam dám všetky čistiace prostriedky, plechy na pečenie a ostatné pomôcky. Kuchynské linky obsahujú spodné kuchynské skrinky (soklové zásuvky), horné kuchynské skrinky a aj pracovnú dosku. Soklové zásuvky sú veľmi neviditeľné a výborne vám poslúžia napr. aj na schovanie vianočných darčekov. Kuchynské linky sa dopĺňajú aj o rímsy, osvetľovacie rampy, stoly, barové pulty. Varenie sa vďaka novým kuchynským linkám stane príjemným zážitkom  a zábavou. Vyberte si z našej ponuky moderné plné hliníkových prvkov,  rôznych typov skiel ale aj praktické, kvalitné kuchynské linky.

Príjemný vzhľad kuchynskej linky spolu s jej praktickosťou a priaznivou cenou - to sú hlavné charakteristiky kuchýň z našej ponuky.

26.11 €
1056.77 €