Matrace a rošty

Kvalitné a pohodlné matrace a rošty pre všetkých!

Vstávajte svieži každý deň. To ako sa cítite po prebudení, vypovedá mnohé o tom, ako ste strávili poslednú noc aj aký bude Váš nový deň. Pohodlné spanie na kvalitnom novom matracu Vám úplne zmení život. Zháňate nový matrac a neviete aký typ, materiál či zloženie matraca Vám bude vyhovovať? Ponúkame latexové matrace, multipocket matrace, taštičkové matrace, vysoko elastické matrace, kokosové matrace, pružinové matrace, penové matrace, zdravotné matrace, detské matrace a ďalej vankúše a doplnky k matracom.

Spolu s novým kvalitným matracom iste oceníte ponuku veľmi odolných lamelových roštov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou pre zdravý a pohodlný spánok. V kategórii predstavujeme lamelové rošty pevné, lamelové rošty pohyblivé a lamelové rošty elektrické, ktoré iste ocenia ľudia s ortopedickými problémy. Uvidíte, že s novým matracom a kvalitným roštom bude Vás spánok intenzívnejší a ráno sa prebudíte oddýchnutí a plní elánu do ďalšej práce.

Vyskočiť ráno z postele svieži, plní fyzickej a duševnej energie vyžaduje naplniť dva predpoklady. Nájsť si dostatok času na spánok a dopriať si ho na dobrom matraci.Spánok je najdôležitejšou formou odpočinku každého človeka a zaručia ho ideálne tvrdé matrace. Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov?  Nedajte sa ovplyvniť starým matracom, na ktorý ste boli zvyknutí. Akú optimálnu  tvrdosť majú mať  matrace nám mnohokrát napovie vaša telesná hmotnosť. Ľudia s vyššou hmotnosťou majú voliť tvrdšie matrace. Pri kúpe matraca je dobrá rada odborníka nad zlato. Preto sa neváhajte na nás obrátiť, poradíme Vám ako si vybrať matrac presne podľa Vašich predstáv. Pre náročnejších zákazníkov  máme v ponuke tiež matrace zo studenej peny, majú vynikajúcu priedušnosť a obmedzujú nadmerné potenie. Takto vyrobené Matrace vynikajú výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Studená pena je pena s veľkými pórmi, vďaka ktorým dochádza k dobrej priedušnosti a odvodu tepla. Vzhľadom k možnosti kombinovať rôzne tuhosti pien, je možné docieliť dobrú oporu tela a chrbtice. Matrace zo studenej peny sú ideálne, ak sa kombinujú s lenivou penou.

Vyberajte zo širokej a pestrej ponuky našich matracov a roštov!

0 €
100 €