Pružinový matrac BON KOKOS

24% Zľava
Cena teraz (vč. DPH)
120
Pôvodná cena
158
Ušetríte
38
-
ks
+
Pružinový matrac BON KOKOS 80/200 cm 120 €
Pružinový matrac BON KOKOS 90/200 cm 129 €
Pružinový matrac BON KOKOS 100/200 cm 140 €
Pružinový matrac BON KOKOS 120/200 cm 157 €
Pružinový matrac BON KOKOS 140/200 cm 191 €
Pružinový matrac BON KOKOS 160/200 cm 209 €
Pružinový matrac BON KOKOS 180/200 cm 228 €

Pružinový matrac BON KOKOS

Pružinový matrac BON KOKOS je vyrobený na pevnom drevenom ráme - možnosť umiestnenia do postele bez roštu alebo na zem. Pružinový matrac je vyrobený z pružín typu BONELL, ktoré sú spojené v rade, vďaka čomu je matrac značne odolnejšia voči deformáciám ako matrace penové. Z vrchnej strany nájdete kokosovou podložku, ktorá sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca.

ZLOŽENIE A MATERIÁLY MATRACA:

  • POLYURETÁNOVÁ PENA - výška 2 cm
  • KOKOSOVÁ PODLOŽKA - výška 1,5 cm
  • tvrdá - do 150 kg
  • celková výška 23 cm

KOKOSOVÁ PODLOŽKA je prírodná surovina, ktorá je vyrábaná zo škrupín kokosových orechov. Kokosová vlákna sú v priestore spojená pomocou pružného latexu, ktorý umožňuje kokosové podložke zvýšiť tuhosť matraca a zároveň zachovať jej pružnosť. Vyznačuje sa dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca. Vďaka svojej prírodnej štruktúre je kokosové vlákno ľahké, priedušné a antialergické vlastnosti. Pohlcuje pot a vlhkosť. Použitím kokosových podložiek je matrac oveľa tuhší a odolnejší voči deformáciám.

PRUŽINY BONELL sú vyrobené z vysoko kvalitného drôtu s priemerom 2,4 mm. Priemer pružiny v strednej časti je menší, než je priemer častí vonkajších. Charakteristickou vlastnosťou pružín je progresívna pružnosť, malé zaťaženie matraca vyvoláva malý odpor, väčší tlak spôsobuje silnejší protitlak. Pružiny sú spojené v rade, vďaka čomu je matrac značne odolnejšia voči deformáciám ako matrace penové. Konštrukcia jadra zabezpečuje značnú tuhosť, pevnosť a pohodlnosť matraca. Hustota pružín je 112 ks/m2 a výška jadra je 11 cm.

POLYURETÁNOVÁ PENA je jedným zo základných produktov pre výrobu matracov. Zloženie z polyuretánovej peny zaisťuje prevzdušnenie a základný materiál matraca.

PREŠÍVANÝ POŤAH matraca je vyrobený z polyesteru, bavlny a antialergického dutého vlákna s gramážou (150 g/m2). Kvalita textílie použité na výrobu poťahu umožňuje, že je poťah príjemný, jemný a súčasne veľmi odolný pre každodenné používanie.

Tento produkt je zaradený v kategórii / kategóriách

Záručná doba 24 mesiacov
Doba dodania - orientačne 3-6 týždňov
Kód produktu MRZ1269
Doprava 15 €
Výnos od*

*Dane položky je možné doobjednať, nie sú však povinné. Výnos máte ZADARMO až za prvé dvere! Cena dopravy je platná pre celú SK.

Kategórie nábytku
9 100
produktov
Celkový počet produktov v ponuke.
140
noviniek
Počet novo pridaných produktov do našej ponuky.
536
zákazníkov
Počet teraz nakupujúcich zákazníkov.
Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a my Vás budeme pravidelne informovať o zaujímavých akciách, zľavách a novinkách.

Posledný newsletter