Pružinový matrac MARY

23% Zľava
Cena teraz (vč. DPH)
105
Pôvodná cena
137
Ušetríte
32
-
ks
+
Pružinový matrac MARY 80/200 cm 105 €
Pružinový matrac MARY 90/200 cm 112 €
Pružinový matrac MARY 100/200 cm 125 €
Pružinový matrac MARY 120/200 cm 147 €
Pružinový matrac MARY 140/200 cm 159 €
Pružinový matrac MARY 160/200 cm 186 €
Pružinový matrac MARY 180/200 cm 205 €
Pružinový matrac MARY 200/200 cm 274 €

Pružinový matrac MARY

Pružinový matrac MARY je vyrobený z pružín typu BONELL, ktoré sú spojené v rade, vďaka čomu je matrac značne odolnejšia voči deformáciám ako matrace penové. Z jednej strany nájdete kokosovou podložku, ktorá sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca. Z druhej strany je použitá kvalitná polyuretánová pena, ktorá je základným materiálom pre výrobu matracov. Poťah matraca je vybavený zipsom a možno ho prať pri teplote 60 °C.

ZLOŽENIE A MATERIÁLY MATRACA:

  • KOKOSOVÁ PODLOŽKA - výška 1,5 cm
  • POLYURETÁNOVÁ PENA - výška 2 cm (obojstranne)
  • STREDNE TVRDÝ / TVRDÝ - do 150 kg
  • celková výška 17 cm

KOKOSOVÁ PODLOŽKAje prírodná surovina, ktorá je vyrábaná zo škrupín kokosových orechov. Kokosová vlákna sú v priestore spojená pomocou pružného latexu, ktorý umožňuje kokosové podložke zvýšiť tuhosť matraca a zároveň zachovať jej pružnosť. Vyznačuje sa dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca. Vďaka svojej prírodnej štruktúre je kokosové vlákno ľahké, priedušné a antialergické vlastnosti. Pohlcuje pot a vlhkosť. Použitím kokosových podložiek je matrac oveľa tuhší a odolnejší voči deformáciám.

PRUŽINY BONELL sú vyrobené z vysoko kvalitného drôtu s priemerom 2,4 mm. Priemer pružiny v strednej časti je menší, než je priemer častí vonkajších. Charakteristickou vlastnosťou pružín je progresívna pružnosť, malé zaťaženie matraca vyvoláva malý odpor, väčší tlak spôsobuje silnejší protitlak. Pružiny sú spojené v rade, vďaka čomu je matrac značne odolnejšia voči deformáciám ako matrace penové. Konštrukcia jadra zabezpečuje značnú tuhosť, pevnosť a pohodlnosť matraca. Hustota pružín je 112 ks/m2 a výška jadra je 11 cm.

POLYURETÁNOVÁ PENA je jedným zo základných produktov pre výrobu matracov. Zloženie z polyuretánovej peny zaisťuje prevzdušnenie a základný materiál matraca.

DVOJSTRANNÝ MATRAC - úžitkovou plochou sú obe strany matraca.

PREŠÍVANÝ POŤAH matraca je vyrobený z polyesteru, bavlny a antialergického dutého vlákna s gramážou (100 g/m2). Kvalita textílie použité na výrobu poťahu umožňuje, že je poťah príjemný, jemný a súčasne veľmi odolný pre každodenné používanie.

POŤAH MATRACA je vybavený zipsom a možno ho prať pri teplote 60 ° C.

Tento produkt je zaradený v kategórii / kategóriách

Záručná doba 24 mesiacov
Doba dodania - orientačne 3-6 týždňov
Kód produktu MRZ1243
Doprava 15 €
Výnos od*

*Dane položky je možné doobjednať, nie sú však povinné. Výnos máte ZADARMO až za prvé dvere! Cena dopravy je platná pre celú SK.

Kategórie nábytku
9 100
produktov
Celkový počet produktov v ponuke.
140
noviniek
Počet novo pridaných produktov do našej ponuky.
684
zákazníkov
Počet teraz nakupujúcich zákazníkov.
Zasielanie noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a my Vás budeme pravidelne informovať o zaujímavých akciách, zľavách a novinkách.

Posledný newsletter